VÍTEJTE NA FINANCE S NAŠPRTEJ.CZ!

Novém portálu o finanční gramotnosti a finančních produktech.


PROČ BYCHOM MĚLI BÝT FINANČNĚ GRAMOTNÍ?

Aneb proč se učit o penězích i mimo hodiny ekonomie?

Více

PROČ A JAK BUDOVAT FINANČNÍ REZERVY?

CO VŠE MUSÍM UDĚLAT PRO KRÁSNĚ STRÁVENÝ DŮCHOD BEZ Pocitu změny příjmu...

Více

Proč vznikl portál Finance s NaŠprtej.cz?

Každý máme nějaký sen. Někdo chce mít na účtu miliony, někdo chce procestovat celý svět. Na druhé straně je také velká a spokojená rodina, spousty skvělých přátel. Kariéra a adrenalinové sporty jsou nedílnou součástí těchto cílů. Všichni disponujeme něčím, čeho chceme dosáhnout.

Jak vše začíná?

Vydáme se na cestu. Vidíme před sebou sen, chceme jít za ním. Najednou si všímáme překážek, které nám v tom brání. Může to být nechuť něčeho dosáhnout, jste utahaní z dlouhé cesty, nemáte dostatek financí pro uskutečnění svých záměrů. A právě na tomto místě se lidé dělí na dvě skupiny. Na ty, co chtějí překonat překážky a na ty, co to chtějí vzdát.

Životní rozhodnutí: Jdu do toho, nebo ne?

Asi Vás nedonutím jít si za Vaším cílem, nedám Vám své peníze na Vaše sny. Co Vám ale mohu dát jsou informace. Takové informace, pomocí kterých byste se měli stát finančně nezávislými a plnit ty sny, které si chcete zaplatit.

Cíl webu a využití v reálném životě?

Web Finance s NaŠprtej.cz je tu právě proto, aby Vám předalo informace nejen z oblasti know-how, jak vydělávat, ale i z oblasti finančního trhu České republiky, mezinárodního obchodu apod. Jde o takový ten všestraný portál zaměřený na ekonomiku a peníze.

Cílem je Vás naučit, jak fungují pojistky, úvěry, spoření a jak v tom nejen přežít, ale něčeho dosáhnout. V tom mi bude pomáhat Realizační tým našeho portálu a také několik vzdělaných konzultantů „z branže“, jak se říká.

Žádný z jiných portálů neposkytuje kompletní informace o finančních produktech, zároveň neposkytuje jejich sjednání a zároveň nepředává informace důležité k tomu, aby Vás dostali k finanční svobodě.

Věřím tomu, že server Finance s NaŠprtej.cz Vám otevře oči a seznámí Vás s možnostmi, které na Vás ve světě financí čekají. Máme totiž všichni jeden cíl... Chceme být finančně nezávislí.


Tomáš Galbička

Zakladatel portálu Finance s NaŠprtej.cz